
Потужні світлодіодні лампи H11 KELVIN відмінний вибір для заміни галогенних і ксенонових ламп. Встановлюються в ближнє, дальнє світло та ПТФ. Використовуються якісні американські діоди CREE, потужністю 8000Lm температура світла 6000K. Лампи світять кришталево-білим світлом. Ця лампа вирішить проблему поганого освітлення у вашому автомобілі.
Розташування світлодіодів повторює розташування ниток розжарювання галогенної лампи, за рахунок чого світло лампи точно потрапляє у фокус відбивача фари, забезпечуючи високу якість освітлення дороги та ідеально рівну світлотіньову межу.

- компактний розмір лампи – 3 см від посадкового місця до краю корпусу лампи – лампу можна встановити у будь-яку фару та закрити захисну кришку
- лампа не створює радіоперешкоди – встановлений ЕМС фільтр нового покоління, що є інноваційним рішенням
- яскравіше за галоген на 300% і в 1,5 рази більше світла на дорозі на відміну від дешевих LED ламп
- збільшений термін служби до 30000 годин за рахунок використання вентилятора та мідної пластини всередині корпусу, яка є відмінним тепловідведенням
- не сліплять зустрічних водіїв – промінь світла лампи точно потрапляє у фокус відбивача фари, формуючи ідеально рівний світлотіньовий кордон
- біле світло – дозволяє бачити далі і краще за будь-якої погоди
- стійкі до різких перепадів напруги – лампи мають вбудований драйвер
- стійкі до перепадів температури, вібрацій, потрапляння пилу та вологи
- регульований цоколь – дає можливість повернути лампу на 360 градусів, вибравши оптимальний кут
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- У комплекті 2 LED лампи з цоколем h11
- Колірна температура 6000К
- Світло біле
- Потужність світлового потоку 8000Lm
- Робоча напруга 9-24V
- Потужність 40Вт (одної лампи)
- Тип діода СREE
- Подвійна система охолодження
- Захист IP 67
- Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву
- Регульований цоколь
- Компактний розмір 1:1 з галогенною лампою
- Лампи не створюють радіоперешкоди
- Гарантія 12 місяців
- Країна виробник Корея
Товар проходить подвійну перевірку якості:
- При надходженні на склад,
- Перед відправкою замовлення нашим Клієнтам
Замовлення відправляються в день оформлення - Новою поштою, Justin, Укрпоштою можливий самовивіз
Оплатити замовлення ви можете післяплатою у поштовому відділенні або у нас на сайті, на карту, або оформити Пром Оплату, що заощадить вам на оплаті послуг пошти
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H11 |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Код запчастини | FSH11 |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Протитуманні фари |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність з: | Mazda 3 (BM) 2013-, Mazda 3 Sedan (BK) 2000-2009, Mazda 6 Kombi (GJ GH) 2012-, Mazda 6 Sedan (GJ GH) 2012-, Mazda CX-5 (KE) 2011-, Nissan X-TRAIL (T32) 2014-, Toyota CAMRY (MCV3_ ACV3_ _XV3_) 2001-2006, Toyota CAMRY (V40) 2006-2011, Toyota CAMRY (V50) 2011-, Toyota RAV 4 I (SXA1_) 1994-2000, Toyota RAV 4 IV (A40) 2012-, Toyota Solara (ACV3 MCV3) 2003-2008 |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 058 ₴/пара










