Led лампи H4 F-Series Kelvin мають потужні світлодіодні чіпи Cree на 8000LM, температура світла 6000K, світять білим світлом, що не створює навантаження на очі під час нічного водіння. Лампа працює в режимі ближні та далекого світла.
Місце диоди, повторює розташування ниточок гасіння галогової лампи, за допомогою чого промені світла точно потрапляють у фокус відбивача фари забезпечуючи якісне освітлення дороги і ідеальну світлоотеневу кордон.
Корпус лампи виготовлений з алюмінієвого сплаву, завдяки чому лампи мають чудовий тепловідвод. Так само для ефективного охолодження лампа має систему активного охолодження — вбудований кулер, який дуже добре відводить тепло.
Лід лампа Н4, на відміну від інших моделей, має невеликий розмір - від цокіл до краю радіатора всього 3 см, що дає можливість встановити лампу в автомобільні фари, які мають пластикову захисну кришку або пилку без будь-яких доробок.
Проста і швидка установка, яка не займе більше 5 хв. Лампи розташовані в штатних місцях.
На відміну від дешевих моделей, світлодіодні лампи h4 F-series Kelvin не створюють радіопередачі при прослуховуванні улюбленої радіостанції завдяки спеціальній оплетки кабеля.
Так само лампи мають знімальний алюмінієвий цоколь (кільцо), який спрощує процес встановлення лампи і дає змогу вирівняти правильні світлоотеневі кордони.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
У комплекті 2 Led лампи
Температура кольорів 6000K
Світло біле
Сила світлового потоку 8000Lm
Цокіл Н4
Робочі навантаження 12-24V
Потребується потужність 40Вт
Тип діода SREE
Курлер відповідає за охолодження лампи
Захист IP 67
Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву
Регульований цокль
Компактний розмір 1:1 з галогною лампою
Якщо хочете якінні лампи, які покращують світло у вашому автомобілі, дзвоніть прямо зараз за сигналом телефону або робіть замовлення через кошик.
Надсилаємо будь-яку поштову службу по всій Україні (Нова пошта, Укрпочта, Justin)
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 1FH4 |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 40 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 058 ₴/пара










